plnlenfrdeitrues

"Koncert Noworoczny" w Zalewie Wyróżniony

"Koncert Noworoczny" w Zalewie

W piątek 27 stycznia 2017 roku w Miejsko- Gminnym Centrum Kultury odbył się „Koncert Noworoczny”, zorganizowany przez Urząd Miejski w Zalewie.
Na widowni wśród zaproszonych gości zasiedli radni Rady Miejskiej w Zalewie, sołtysi i przewodniczący osiedli, przedstawiciele jednostek działających na terenie gminy, przedsiębiorcy, mieszkańcy gminy.
Uroczystość rozpoczęli Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Edward Całka i Burmistrz Zalewa Marek Żyliński, którzy powitali przybyłych na spotkanie gości i złożyli im życzenia na 2017 rok. Burmistrz Zalewa w kilku słowach podsumował miniony rok, a następnie wraz z Wiceprzewodniczącym zaprosił do wysłuchania Kabaretu „Super Duo”.
Kabaret „Super Duo” tworzą dwaj znakomici aktorzy teatralni i filmowi Panowie Marian Opania i Zbigniew Zborowski.
W repertuarze artystów znalazły się dowcipne skecze i monologi. Humor żydowski i warszawski przeplatał się z piosenkami, do których teksty pisali Wojciech Młynarski, Włodzimierz Wysocki i Jacques Brel.
Mieszkanka dwóch charyzmatycznych osobowości, prezentujących niezwykły kunszt aktorski, w tym zdolność szybkiego reagowania na nieprzewidziane zdarzenia (awaria mikrofonu), zrobiła na widzach ogromne wrażenie.
Koncert bardzo podobał się publiczności, która wyrażając uznanie dla wykonawców wielokrotnie wyrażała swój aplauz oklaskami i bisami.
 

Ostatnio zmienianyśroda, 01 luty 2017 11:56
1
0
0
s2smodern
powered by social2s
Powrót na górę

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem